LiveScore.com Soccer your no.1 LiveScore service since 1998

LiveScore.com Hockey : Russia

your no.1 LiveScore service since 1998

Russia Hockey Live Scores by LiveScore

 
Russia - VHL
September 21
FT
Tseng Tou
3
(
0
1
2
)
 
Lada Togliatti
4
(
2
1
1
)
FT
Heilongjiang
3
(
0
1
2
)
 
Dizel Penza
2
(
0
1
1
)
FT
Chelmet Chelyabinsk
3
(
1
1
1
)
 
Yermak Angarsk
1
(
0
0
1
)
OT
Gornyak Uchaly
2
(
1
1
0
0
)
 
Sokol Krasnoyarsk
3
(
0
1
1
1
)
FT
Yuzhny Ural Orsk
1
(
0
0
1
)
 
Metallurg Novokuznetsk
4
(
1
2
1
)
FT
Khimik Voskresensk
4
(
1
2
1
)
 
Izhstal Izhevsk
0
(
0
0
0
)
FT
Zvezda Chekhov
4
(
0
2
2
)
 
Molot-Prikamye Perm
2
(
1
1
0
)
September 22
OT
Saryarka Karaganda
2
(
0
0
2
0
)
 
Toros Neftekamsk
3
(
0
1
1
1
)
AP
Torpedo
3
(
0
2
0
0
1
)
 
Neftyanik Almetyevsk
2
(
1
1
0
0
0
)
FT
Buran Voronezh
2
(
1
1
0
)
 
SKA-Neva
4
(
1
2
1
)
OT
HC Sarov
1
(
0
1
0
0
)
 
Ugra Khanty-Mansiysk
2
(
1
0
0
1
)
FT
HC Tambov
1
(
0
1
0
)
 
Rubin Tyumen
2
(
0
1
1
)
FT
Ryazan
3
(
0
1
2
)
 
Dynamo St. Petersburg
1
(
1
0
0
)
September 23
FT
Tseng Tou
3
(
0
2
1
)
 
VVS Samara
6
(
0
3
3
)
FT
Heilongjiang
3
(
1
0
2
)
 
Lada Togliatti
6
(
4
1
1
)
AP
Chelmet Chelyabinsk
2
(
0
1
0
0
1
)
 
Sokol Krasnoyarsk
1
(
0
1
0
0
0
)
FT
Gornyak Uchaly
1
(
0
1
0
)
 
Metallurg Novokuznetsk
4
(
1
3
0
)
FT
Zauralye Kurgan
3
(
0
2
1
)
 
Yermak Angarsk
1
(
1
0
0
)
September 24
OT
Khimik Voskresensk
0
(
0
0
0
0
)
 
Neftyanik Almetyevsk
1
(
0
0
0
1
)
FT
Buran Voronezh
0
(
0
0
0
)
 
Rubin Tyumen
4
(
2
0
2
)
FT
Ryazan
2
(
2
0
0
)
 
Ugra Khanty-Mansiysk
1
(
1
0
0
)
FT
Zvezda Chekhov
3
(
2
1
0
)
 
Toros Neftekamsk
2
(
1
0
1
)
September 25
FT
Heilongjiang
1
(
1
0
0
)
 
VVS Samara
4
(
0
3
1
)
FT
Chelmet Chelyabinsk
0
(
0
0
0
)
 
Metallurg Novokuznetsk
3
(
1
0
2
)
OT
Zauralye Kurgan
4
(
1
0
2
1
)
 
Sokol Krasnoyarsk
3
(
1
2
0
0
)
September 26
15:30
Khimik Voskresensk
(
)
 
Toros Neftekamsk
(
)
16:00
Buran Voronezh
(
)
 
Ugra Khanty-Mansiysk
(
)
16:00
Ryazan
(
)
 
Rubin Tyumen
(
)
16:00
Zvezda Chekhov
(
)
 
Neftyanik Almetyevsk
(
)
September 27
13:30
Zauralye Kurgan
(
)
 
Metallurg Novokuznetsk
(
)
15:30
Bars Kazan
(
)
 
Saryarka Karaganda
(
)
15:30
HC Tambov
(
)
 
HC Sarov
(
)
16:00
Dizel Penza
(
)
 
Torpedo
(
)
16:00
SKA-Neva
(
)
 
Yuzhny Ural Orsk
(
)
16:30
Dynamo St. Petersburg
(
)
 
Gornyak Uchaly
(
)
Russia - MHL
September 23
FT
Kapitan Stupino
2
(
0
1
1
)
 
Amurskie Tigry
3
(
1
1
1
)
OT
Krylya Sovetov
3
(
1
0
1
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
(
0
1
1
0
)
OT
Loko
2
(
1
0
0
1
)
 
Chaika
1
(
1
0
0
0
)
FT
Russkie Vityazi
1
(
0
1
0
)
 
Tayfun
4
(
0
2
2
)
FT
Almaz
5
(
2
1
2
)
 
Atlanty
3
(
1
0
2
)
FT
HC Red Star Kunlun Juniors
1
(
0
1
0
)
 
Krasnaya Armiya
8
(
0
6
2
)
September 24
FT
HC Red Star Kunlun Juniors
4
(
1
1
2
)
 
Krasnaya Armiya
2
(
2
0
0
)
FT
Altay Ust-Kamenogorsk
1
(
0
0
1
)
 
Ladya Togliatti Juniors
2
(
0
0
2
)
FT
Snezhnye Barsy
3
(
0
3
0
)
 
Irbis Kazan
1
(
0
1
0
)
FT
Loko
6
(
1
2
3
)
 
Chaika
1
(
0
1
0
)
AP
Russkie Vityazi
4
(
1
2
0
0
1
)
 
Tayfun
3
(
0
2
1
0
0
)
FT
Almaz
7
(
2
3
2
)
 
Atlanty
5
(
2
3
0
)
FT
Kapitan Stupino
1
(
0
1
0
)
 
Amurskie Tigry
2
(
1
1
0
)
AP
Krylya Sovetov
4
(
2
2
0
0
0
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
5
(
0
3
1
0
1
)
September 25
FT
Altay Ust-Kamenogorsk
1
(
1
0
0
)
 
Ladya Togliatti Juniors
6
(
0
1
5
)
FT
Snezhnye Barsy
1
(
0
1
0
)
 
Irbis Kazan
0
(
0
0
0
)
FT
Sputnik Almetyevsk
3
(
0
1
2
)
 
Omskie Yastreby
6
(
1
2
3
)
FT
Reaktor
6
(
4
1
1
)
 
Belye Medvedi
2
(
1
1
0
)
AP
SKA-Varyagi
2
(
0
1
0
0
1
)
 
HC Riga
1
(
1
0
0
0
0
)
September 26
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
12:00
Tolpar
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
14:00
Sarmaty
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
14:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
HC Riga
(
)
September 27
10:00
MHC Spartak
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
11:00
HC Red Star Kunlun Juniors
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
12:00
Tolpar
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
14:00
Sarmaty
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
15:00
Loko
(
)
 
Atlanty
(
)
15:00
Reaktor
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
15:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
Chaika
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Tayfun
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
SKA-1946
(
)

LiveScore Table